NikcaZimka

Jak sbalit kluka ve škole nebo na facebooku?

Jak sbalit kluka, kterého znám sedm let. Vždy sem si o něm myslela to nejhorší ale teď k němu něco cítím. Nejlepší by bylo sbalit ho přes facebook nebo ve škole, máte nějaké tipy.
Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Znáte se sedm let,to jste spolu nikdy nemluvili?Nestačilo by se ho zeptat?
Na FB nikoho nesbalíš,to je jen takový virtuální vztah o ničem.

Další odpovědi
Monca_a

Holka, řekni mu do očí co cítíš. Žádna SMS nebo posílání mu vzkazi po kamarádkách nic neviřeší. Třeba se mu taky líbíš, ale když mu nejsi schopná povědět do očí co máš na srdci mohla by jsi ho na vždy stratit. Prostě mu za to nebudeš stát a bude si myslet že ti jde jen o to mít kluka. Neber to na lehkou váhu nevyplatí se to. Co nejdříve za nim utíkej po řekni mu to. A stupidní facebook hoď za hlavu a užívej si živího světa než se skazíš..

neznaboh

Tak mu napiš na Facebook, že si s ním potřebuješ promluvit třeba ve tři hodiny tam a tam, a pak už bude jenom tvůj.