Theresa13

Jak rychleji smýt barevné tužidlo na vlasech?

Obarvila jsem si hlavu pěnovým tužidlem.Na krabičce je napsáno ,že se to smeje ,až za 7 umytí.nešlo by to nějak rychleji?

Předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Damiana

Vyzkoušej alkalické šampony a myj si hlavu vícekrát za sebou. Nanes šampon, nech ho déle působit, opláchni a znovu. Také můžeš zkusit odbarvovač, který je bez peroxidu ( mají ho jen v kadeřnictvích nebo kadeřnických potřebách), je to tzv. Nulák – stahuje nepovedené přelivy, které nejsou na oxidační bázi.