Fikus

Jak rychle vydělám peníze?

prosím poradˇte
Doplňuji:
děkuji za odpovědi ale s tou prací to moc nejde furt něco scháním ale řeknou mi že uš maj někoho jinýho atd.....

Nejlepší odpověď
led

Je to veľmi jednoduché – viď pamäti amerických milardárov.
Začnite ako poslíček, čistič obuvy, okien a podobne…Najťažšie je zarobiť prvý milion, potom to ide rýchlo.

Další odpovědi
irij

Zkus to prací!!!

anonym

Jak rychle vyděláš? Jdi od prvního do práce a následný měsíc ve výplatním termínu máš peníze k dispozici!

panenka

Tady v ČR si myslím že si žádné pořádné peníze nevyděláš .Zkus v něčem podnikat a nebo pokud můžeš odejdi pracovat do zahraničí tam si vyděláš pěkné peníze.

Zdroj: Vlastní zkušenost

zdeny

Jedině poctivou prací a rukama, na podvodníky až na vyjímky dojde!!!!!!

Tlaky

Stačí mít za příbuzného nebo kámoše někoho vlivného.

PES MATES

Buď kamarád s –

  • Kalouskem , Bártou , Krejčířem , Štávou , Němcem a zbytkem parlamentu či senátu

Hlada

Přečti si nějakou literaturu např. Napoleon Hill: Myšlením k bohatství.
Zaměstnání nedoporučuju. Pro samou práci nebudeš mít čas si vydělat peníze. Hodně štěstí.

Drap

Poslední dobou je nejlukrativnější politika, drogy, prodej zbraní, tunelování, loupeže, krádeže a podobně. Pokud se v nějakém z uvedených oborů dobře chytneš a tebe nechytnou, máš vystaráno.

Rocker

Prací určitě ne

FOG

Ty jsi spise „Fiskus“,nez „Fikus“.
Kdo to vi, ti to nepovi.

ReHu

Záleží na tom, kde jsi, kolik ti je let, jaký jsi, jak vysoký příjem plánuješ, …
Napiš mi na mail.