Avatar uživatele
anonym

Jak rychle přestat škytat?

Někdy škytám i třeba půl hodiny a to je dost otravný. Máte nějaký návod, jak se škytání rychle zbavit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? vyneve před 5402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luciefie

Mně pomáhá, když zadržím dech a třikrát po sobě polknu..není to lehké ale jde to:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mandarinka

Nejrychlejší způsob, který znám a pomáhá mi je, když mi dá někdo druhý napít z láhve, třeba obyčejnou vodu, na tom nezáleží. Ale láhev musí držet ten druhý, nesmím si pomáhat. Opravdu účinné. Doporučuji! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Janulka

Na mě opravdu účinně působí dvě věci – zacpat si nos a nedýchat (je na každém, jak dlouho to vydrží:-) nebo se jednoduše napít. Však i kojencům, neřkuli novorozencům, se při první škytavce doporučuje přiložit je k prsu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
efka

No, nevím. Škytání je většinou reakce slinivky břišní na nějaké podráždění. Doporučuje se sníst kostku cukru nebo něco jinak sladkého. Prozradím Vám, že nám se nejlépe osvědčil „frťan“ Becherovky – působí rychle a spolehlivě vzhledem k tomu, že cukr v ní obsažený je podpořen alkoholem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jirka

Mě většinou pomáhá vztyčit paže (vzpažit) a na chvíli zadržet dech. Je to jakoby se mi něco uvnitř sevřelo a škytavka přejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jivinho

Napít se piva.. nebo něčeho alkoholického. To mi pomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

Mě vždycky pomůže když se pořádně napiju vody..a nebo zadržím dech..a nebo jsem četla: Zakrýt si ústa i nos papírovým sáčkem a několik minut do něj dýchat.
TO radí lékaři…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

rada mojí babičky.zacpat si noc a rychle si něčeho loknout fakt to funguje nebo cukr s francovkou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví