Karolinkqq

Jak rozvíjet konverzaci/chat?

Napsala jsem klukovi který se mi líbí „Ahoj, jak se máš?“ a on odpověděl a zeptal se mě taky ale tady náš chat skončil. Nevím jak dále pokračovat v konverzaci. Máte nějaký tip co mu mám napsat?

Viděli jsme se 2× ale viděla jsem že se na mě kouká a usmívá.

Odpovědi
elkon

Z toho je jasné, že se neznáte. Lidé, kteří se znají, si mají o čem povídat. Někdy ale stačí k navázání hovoru osobní styk. Třeba na procházce se psem můžeme komunikovat s jiným „psíkařem“, nebo při cestě ve vlaku se spolucestujícím na různá témata, která vyplynou z hovoru a pod. Ale psát si s někým, když nevíš o čem nemá logiku.

Drap

Pokud nevíš co napsat, tak raději nepiš nic.

Hlada

Takže vy se potkáte, koukáte po sobě, usmíváte se a normálně spolu nepromluvíte. Každý máte v kapse telefon, znáte na sebe čísla, nezavoláte si a pak chcete rozvíjet nějakou nesmyslnou virtuální konverzaci, kterou neovládáte.
Svět je v pořádku snad už jen v reklamě Globusu.

lukasmikula

Buďte upřímná a sama sebou. Napište mu, že ho chcete poznat a jestli se chce setkat. První rande vám řekne mnohem víc, než jakékoliv dopisování.

A když řekne ne nebo nebude reagovat? Pak víte, že nemá cenu ztrácet čas a hledejte někoho, kdo si s vámi popovídá rád. Hlavní je být sám sebou a nic nepředstírat. 😉