pn65

Jak řešíte úplné zakrytí mužských intimních partií v cyklokraťasích?

Přiznávám, že tuto otázku jsem do tohoto portálu dát nechtěl, ale prostě si nevím rady, vyzkoušel jsem některé možnosti, ale nepomohlo zatím nic a bohužel pořád hlavně za normální chůze jsou vidět na cyklokraťasích intimní partie a fakt by mě zajímalo, jak to, chlapi, zakrýváte, aby v kraťasech nebylo vidět i to místo.¨

Zkoušel jsem po to slipy, trencle ale bylo to ještě horší a navíc docela silně od toho bolí zadek.

Nejlepší odpověď
Alesh

To je máš děravý nebo co? Máš klasické cyklokraťasy s vložkou? Já je mám a nic mi nekouká, to že to poněkud zvýrazňuje „nářadí“, beru jako plus. 🙂

Další odpovědi
marci1

Kvalitní cyklokraťasy by měly mít gelovou cyklovložku. 🙂
Viz zdroj:

Zdroj: http://www.spor­tovni-obleceni.cz/damske-cyklo-kratasy-rogelli-sabrina.html

zjentek

Jedině ještě jedny volný kraťasy na ně, když už je musíš mít. Vypadá to módně a nebudeš chodit s boulí vercajku jako buzna, což nejsi, jinak by ses vůbec neptal.