Bronzový

Jak propojit TV s PC?

Vím,že je tady milion odpovědí,vím že dám HDMI do Tv a do PC,tak jsem to udělala a na obrazovce mám jenom tapetu s PC a teď nevím jak dál,pokud chci mít stejný obraz na PC i v TV,tak prý nemusím nastavovat dva monitory.Tak mi prosím popište ,jak to udělat.Dík
Doplňuji:
Mám Windows7 Home 64-BIT,Intel core i5-4460 a grafiku NVIDIA GE FORCE GTX 750Ti.
Když jsem zapojila kabel HDMI,tak jsem měla na obrazovce,jenom prázdnou tapetu a nevěděla jsem jak dál,a jak píše Dochy,proto mi utíkala ta myš.Tak jestli by jste mi nemohli popsat přesně,třeba do diskuze oba způsoby,kdybych chtěla mít něco jiného na TV i na PC,nebo na obou stejně.Děkuji. Třeba do diskuze

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Klikni pravým tlačítkem na plochu a zvol rozšíření obrazovky...ve volbě více monitorů zadej duplikovat toto zažízení a budeš mít plochu nastavenou klasicky.Popřípadě si můžeš zvolit na kterém monitu či TV chceš mít plochu "klasickou" či rozšířenou k tomuto slouží kolonka více monitorů

Další odpovědi:

Asi nerozumím...
Takže - PC a TV máš propojeny (HDMI) a na TV vidíš plochu PC? - takže máš na obou obrazovkách to samé, ne?
Resp. - pokud ne, musíš na TV nastavit jako ´aktuální´ vstup signálu patřičný HDMI - netuším, jakou máš TV - najdi si přepínání vstupů (na ovladači něco jako AV/TV, SignalInput... ), kukni se, ve kterém HDMI máš zapojený kabel (HDMI 1, 2...) a ten nastav.
Samozřejmě musí být zaplá TV...
;-)

Stříbrný

Myslím, že rozumím ;-)
Pokud chceš opravdu adresně poradit, napiš jaký máš systém a jakou grafiku.
Obecně podle toho jak to popisueš, máš obraz na monitoru (klasickou plochu z PC) i na TV (pouze tapetu). Předpokládám, že kurzor myši může přejet na nějakou stranu z monitoru na TV. Pak jseš v módu, kdy TV slouží jako rozšíření plochy. V ovladačích musíš nastavit, že TV má sloužit pro duplikaci obrazu z monitoru.
Dostaneš se tam buď přes ovládací panely, nebo pravým na ploše a vlastnosti-nastavení-upřesnit (může se lišit právě podle grafiky a systému)
Doplňuji:
... A mám takový pocit, že tím odpovídám i na otázku "proč mi utíká myš"... ;-)

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

Klikni pravým tlačítkem na plochu a zde vyber rozlišení obrazovky, poté by už mělo šlo nastavit, jak mají být monitory seřazeny, apod.
Vzhledem k tomu, že jsi to už dokázala tak daleko zapojit a dokonce i napsat parametry PC, myslím si, že zbytek už nebude problém :-))

Stříbrný

Dochy

Tak bohužel se 7 a dvěma monitory nemám zkušenost. Proklikal jsem se k ovládacípanely- zobrazení- změnit nastavení zobrazení. Tam bude třeba nechat identifikovat i druhý monitor (pravděpodobně už bude v nabídce) a s trochou štěstí se tampak snad zpřístupní i volby co se s tím druhým monitorem má dělat (zda chceš rozšíření nebo duplikaci prac. plochy)

Stříbrný

cochee

Je to tak, jak říkáš. A ještě poznámku k tomu: pokud to nefunguje (ale alexandře to funguje...), je na vině v 90% případů nekvalitní HDMI kabel!

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.