Pokročilý

Jak , proč a kdy zabil Dexter svého bratra ?

Zrovna dávají Dextra v tv , a já zkoukla jen 4 a 5 řadu .Seriál mě docela dostal , ze začátku jsem si říkala , co je to za vražedného úchyla :)ale ted čekám s napětím na každý díl , jen mi není jasné , proč musí vraždit , a proč , jak a kdy zabil svého bratra ? Prosím , najde se tu někdo , kdo taky propadl Dextrovi ? Děkuji za vysvětlující info .

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Dexter a jeho bratr měli za matku feťačku, která ale pracovala jako informátorka pro policii (dle všeho měla poměr s adoptivním otcem Dexe, Harrym). O její spolupráci se ale dozvěděli dealeři a proto ji zabili (rozsekali mačetou) přímo před očima jejich synů a nechali je zavřené v přístavním kontejneru - po kotníky v matčině krvi a s kusy jejího těla. Když je po pár dnech policie našla - v čele s Harrym, ten se rozhodl Dexe adoptovat. Jeho bratr, Barney byl starší a Harrymu se už zdál poškozený, tím, co zažil.
Ale Dex měl také problémy - nemá žádné city atd, v dětství např. zabil psa, a Harry se rozhodl mu pomoci - to on ho naučil zabíjet ,,zlé,, lidi a regulovat tak ty ,,chutě,,.
V dospělosti se jeho bratr stal také seriovým vrahem (Vrah s Chlaďákem, 1. serie), policie po něm šla, ale on jí unikal, dokonce pod falešným jménem spolupracoval s policií na případu a vytvořil si vztah s Dexovou adoptivní sestrou, Debrou. Tu požádal o ruku, ale v ten samý den ji unesl - to už se Dextr dopátral, kdo je to a co má v plánu. Našel Barneyho, který se ho snažil přesvědčit, ať Debru zabije a uprchne s ním . že budou svobodní. Dexter v poslední chvíli odmítl, poté dorazila policie. Dex si uvědomil, že Barney by po Debře šel, dokud by ji nezabil. Tak na bratra nastražil past a poté ho, v posledním dílu 1.serie zabil, v jeho vlastním domě (podřízl ho nožem,v zařízení kterým Barney zabíjel prostitutky a ty pak čtvrtil a nechával po městě.) Před jeho zabitím spolu vedli krátký rozhovor - asi další důvod proč ho zabil - že by ho sváděl na temnou stranu.
Hodně stručně, doporučuju knížky - je to třídílná serie od Jeffa Lindsayho
Doplňuji:
možná matku nezabili mačetou, ale motorovou pilou , teď si nějak nevzpomínám :)

Další odpovědi:

Stříbrný

Dexter zabil svého bratra? četl jsem knihu, také doporučuji jako emm.kate. je to daleko lepší, než seriál a to říkám zcela vážně :) Dexter v seriálu je stupidně hraný a ještě stupidnějc dabingovaný...
co si pamatuji, tak Debora to přežila, i Dexter a nechali jeho bratra zmizet, ne? akorát to odnesla tuším ta Debořina nadžízená...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.