Avatar uživatele
huxa

jak probíhá test filmových znalostí na csfd.cz?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? PostApMan, Syd, bolak, Damiana před 4243 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Už je to dlouho co jsem ho dělal, ale byly tam otázky na herce, režiséry, žánry a podobně. Dokonce i na teorii filmu, prostě pakárna, ale když ho neuděláš, tak se nic neděje, stačí když pošleš pomovi 5 svých komentářů a von ti to normálně schválí.

Aspon za mě to tak bejvalo, já taky proletěl :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SickBreed

Test probíhá v 99 procentech případů tak, že ho dotyčný neudělá a místo toho pošle adminovi zprávu se třemi totálními rádoby umělecko-zasvěceneckými bláboly (rozuměj ukázkovými komentáři), načež mu admin schválí možnost přispívat nehledě na to, jak moc velký je dotyčný ignorant, neznalec a debil.

Takže se ničeho neboj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Test probíhá tak,že odpovídáš na otázky výběrem ze tří možností.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Syd

bolak: komu že jsi co poslal?

před 4243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

POMO – šéf webu, stačí když v tamější interní poště napíšeš pomo tak vono ti ho to najde

pošleš mu vzkaz, že bys chtěla hodnotit filmy ale že si neudělala test, on ti odpoví abys mu poslal 5 tvých komentářů na ukázku a když budou dobrý, tak ti povolí komentovat, aspoň tenkrát to tak fungovalo, radši se na to ještě zeptej v záčátečnický diskuzi, jestli se něco nezměnilo

Pak eště můžeš někoho ze starších uživatelů požádat jestli by test neabsolvoval za tebe :)

Já osobně musel žádat jednu kolegyni i o napsání komentářů, protože ty moje údajně byly nevyhovující. Prý by to jaksi neprošlo…

před 4243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Syd

Pozoruhodná ta přísnost, zvlášť když většina komentářů nevypadá že by byla od bůhvíjak profesionálních kritiků.

před 4243 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek