huxa

jak probíhá test filmových znalostí na csfd.cz?

Nejlepší odpověď
bolak

Už je to dlouho co jsem ho dělal, ale byly tam otázky na herce, režiséry, žánry a podobně. Dokonce i na teorii filmu, prostě pakárna, ale když ho neuděláš, tak se nic neděje, stačí když pošleš pomovi 5 svých komentářů a von ti to normálně schválí.

Aspon za mě to tak bejvalo, já taky proletěl :)

Další odpovědi
SickBreed

Test probíhá v 99 procentech případů tak, že ho dotyčný neudělá a místo toho pošle adminovi zprávu se třemi totálními rádoby umělecko-zasvěceneckými bláboly (rozuměj ukázkovými komentáři), načež mu admin schválí možnost přispívat nehledě na to, jak moc velký je dotyčný ignorant, neznalec a debil.

Takže se ničeho neboj.

iceT

Test probíhá tak,že odpovídáš na otázky výběrem ze tří možností.

Syd

bolak: komu že jsi co poslal?

bolak

POMO – šéf webu, stačí když v tamější interní poště napíšeš pomo tak vono ti ho to najde

pošleš mu vzkaz, že bys chtěla hodnotit filmy ale že si neudělala test, on ti odpoví abys mu poslal 5 tvých komentářů na ukázku a když budou dobrý, tak ti povolí komentovat, aspoň tenkrát to tak fungovalo, radši se na to ještě zeptej v záčátečnický diskuzi, jestli se něco nezměnilo

Pak eště můžeš někoho ze starších uživatelů požádat jestli by test neabsolvoval za tebe :)

Já osobně musel žádat jednu kolegyni i o napsání komentářů, protože ty moje údajně byly nevyhovující. Prý by to jaksi neprošlo…

Syd

Pozoruhodná ta přísnost, zvlášť když většina komentářů nevypadá že by byla od bůhvíjak profesionálních kritiků.