rudolf.th

Jak převést obrázky s příponou ORF pořízené digitálním fotoaparátem Olympus do formátu DNG?

Snímky ve formátu RAW s příponou souboru ORF pořízené digitálním fotoaparátem Olympus OM-D E-M1 Mark III by měly být převedeny do formátu DNG pomocí programu nainstalovaného v počítači. Online řešení nejsou vhodná, protože se jedná o větší počet snímků a na to jsou příliš pomalá (maximální rozlišení obrázků je 5184×3888).
Jednalo by se o počítač iMac, ve kterém je kromě operačního systému macOS High Sierra (v.10.13.6) nainstalován i Windows. Další údaje: procesor: 2,8 GHz Intel Core i5, paměť: 20 GB 1333 MHz DDR3, grafika: ATI Radeon HD 5750 1024 MB.

Věděl by někdo doporučit vhodný program na to? Zajímaly by mě bezplatné i placené programy.

Odpovědi
elkon

Třeba Format Factory. Umí řadu věcí. Nebo Adobe DNG Converter, případně Iridient O-Transformer.

rudolf.th

Ten Adobe DNG Converter se osvědčil. Problém vyřešen. Děkuji za odpověď.

Anna20

Příspěvek smazán administrátorem.