dust8

Jak přesně čistíte z pneumatiky bicyklu exkrement do nějž jste omylem najeli?

Stalo se mi nedávno. Nevěděl jsem jak na to, ale napadlo mě to místo omlátit ve sněhu a pak nechat zaschnout a poté klacíkem oschlé vyrejpat ven. Je to dobrý postup? Zaschlé to podle mě tak nesmrdí. :D

Nejlepší odpověď
Alesh

Jednoduše, natočím kolo ho*nem dolů a otřu ho trávu. Pokud není k dispozici tráva, pak jako stěrku lze použít klacek apod. Pak je dobré, pokud možno, projet pár kaluží a ono se to další jízdou zeliminuje na „podprahové“ množství ho*na, čili pak už je to v pohodě.

Další odpovědi
JežíšKristus

Proudem vody z hadice.

agentpv

najíždím do hlubokých kaluží

Ametyst

Nejlépe wapkou.

nyjono

Projedu několik kaluží a mokrou trávou.

JežíšKristus

Podprahové množství hovna 😂😂

Alesh

No, na nulu to už nikdy nedostaneš… nějaké molekuly ho*na se určitě vmezeří mezi molekuly pryže. 😉