postcd

Jak překonat depku z toho, že jsem prakticky každému ukradený?

počítejme, že jsem také komunikačně neohrabaný a při té depce nejsem schopen s nikým příliš komunikovat a ta depka přichází opakovaně právě tehdy když jsem mezi lidmi

Nejlepší odpověď
BANAN93

buď v klidu ..... tak si dej jeden, dva tři panáky – když jsi mezi lidmi

Další odpovědi
marci1

Někdo dokáže komunikovat více, někdo méně. Každý je jiný. Ty jsi prostě Ty, komunikuj klidně méně. Nelitovat se, zvednout hlavu a být sám sebou. 🙂

Šidlo

1. najprv vás ľudia ignorovali, a potom ste dostali depku

alebo

2. najprv ste mali depku a ľudia odvtedy od vás idú preč?

3. cítite sa osamelý alebo nemilovaný alebo vystrašený? alebo všetko dokopy?

ak k vám najprv boli ľudia zlí, a v sa odvtedy cítite medzi ľudmi zle…zmente spoločnosť
ak vám bolo zle s ľudmi bez dovodu a potom od ás ľudia išli preč, lebo sa s vami nedalo ani rozprávať…no, to by chcelo odborníka…len kde sú skutoční odborníci?

luky.1986

Mrkni na qark.net. Hodne lidi ma problem s oslovavanim a komunikaci s cizimi lidmi.

ptáč

Nejlepší způsob jak se jí vyhnout, je odejít do svého místa. Tam nabývat nových sil k dalším setkáním s lidmi. Americký styl je najít si svého kouče, ale to jde asi zavrhnout. Komunikačně neohrabaní lidé jsou pilní až dříči, spolehliví a rozumí legraci. Je to tak?

Stingo

Také záleží, jakými lidmi se obklopíš. Vybírej si lidi s podobnými zájmy a smýšlením.

zjentek

a proč seš mezi lidmi? Máš k tomu nějakej důvod? Vždyť můžeš bejt klidně s jorkšírem a nebo se zvířetem… ;(

ivzez

Budete-li si myslet, že jste prakticky každému ukradený, bude tomu tak.
Změňte to, přestaňte si myslet, že jste lidem ukradený, není to pravda.

Podívejte se jen tady, kolika lidem stála Vaše otázka za odpověď…

arachis

Dnešní doba je naprosto hnusná,jinak to říci nejde, a lidí také a když už se s někým baví, ať musí /třeba v práci/ nebo chtějí,tak se chtějí bavit v pravém slova smyslu,každý má svých starostí až nad hlavu a koukat se na člověka,co jen sedí a nic neříká,nebo se jen málo zapojuje se asi nikomu nechce. Oni nevidí to citlivé ve vás a buďte rád, jinak by toho začali využívat a vůbec byste si nepomohl. Mějte se rád sám.A třeba zvířatka.A ostatním dávejte jen to, co dostáváte,třeba se najde brzy něhdo s podobnou duší ke sdílení.Na chvíli nechoďte mezi lidi a vemte dobrou knihu.

Ganymede

Je dost pravděpodobné, že se na tebe lepí špatné energie od těch lidí, asi nejsi chráněný, chraň se pomocí vizualizacích zlatého či bílého světla.
Buď sám sebou :)

hadi.ce

Tak může bejt zase tobě ukradený, že jsi každýmu ukradený – tak ať z toho mají depku zase oni!