johnyyyyyyyy

Jak přehrát v bluetooth reproduktoru JBL Extreme rádio?

Neví prosím někdo jak v reprodutoru přehrát rádio nebo jak to propojit s telefonem? Písničky přes bulettoth fungují v poho, ale když si do telefonu přípojím sluchátka jako anténu tak zvuk jde pouze do nich nebo do reproduktoru telefonu.Nefunguje ani při propojení telefonu s JBL přes jack jack

Odpovědi
orestez

Ano, nejde to. Jedině internetové rádio, to lze mobil vysílat bt do reproduktorku kterékoliv značky. Nevím proč.

Edison

RTFM… Buď k telefonu, nebo k rádiu, nebo k repro.

dubraro

A není tam rádio již vestavěné? V mém kusu je, při přepínání režimu se objeví i příjem rozhlasu.