FlAsh_7

Jak poznat, že je voda ze studny vhodbá k pití?

Odpovědi
Filip84

Jedině tak, že odebereš opakovaně vzorek a necháš udělat rozbor.

Drap

Jedině chemickým rozborem. Jiná možnost neni.

Kelt

Jsou dvě možnosti. Bezplatná, že se pomodlíš před konzumací a nebo si necháš udělat rozbor vody za který zaplatíš, ale budeš mít jistotu.

Filip84

Drap: Ale když věříš, že stačí se nad tím pomodlit, nebo – třeba – udělat z obyčejné vody svěcenou? Pak „víra tvá tě uzdravila“, i když jsi z bacilem ovlivněné vody obdržel sračku. Tys tu sračku neobdržel, anžto jsi pil bacilem ovlivněnou vodu: tys jí obdržel, protože tě „bubák“ (Satan, démon …) pokouší, abys přestal věřit tomu, že modlitba / posvěcení stačí! 🙂