zjentek

Jak poznám, že mnou proudí/prochází Jungovo libido?

🤷‍♂️Nejspíše potřebuji být upozorněn na některé jednoznačné rysy, jinak se to nikdy nedovím.

Odpovědi
hard work

Tak jsem musel vygooglit co je Jungovo libido. Podle toho, jak to chápu, tak bys to měl/a poznat automaticky, pokud se to stane.

aliendrone

Nevím co je Jungovo libido, jakkoliv jsem kdysi dávno studoval některé Jungovy spisy. Každopádně můj level v tomto ohledu je, že poznám, když mnou proudí/prochází elektrický proud třeba ze zásuvky. A poznám to NAPROSTO SPOLEHLIVĚ!! (předpokládám, že NEJEN já) ;) :D :D

Pochop, jakožto nadšný kutil/opravář/res­taurátor (jj, i aliendrone má koníčky) se zpravidla nezdržuji nějakou trapnou bezpečností práce (to je jen pro tupce, kteří dělají chyby). Bezpečnostího technika (kdyby mě viděl) by asi ranila mrtvice. :D
To má přirozeně vedlejsí efekt – můžu dát ruku do ohně ohledně správnosti teorie podmíněných reflexů profesora I.P.Pavlova. S každou další čočkou, kterou od elektřiny dostanu jsem OPATRNĚJŠÍ! ;) :D :D

zjentek

Aliene, 😅