elvan

Jak poznám, že má moje horkovzdušná trouba gril?

Je to nějaký specifický obrázek, který značí funkci grilování, tak jako třeba horkovzdušné pečení? Dělám steak a ten je samozřejmě nejlepší na grilu, ale žádný venkovní nemám. Díky

Nejlepší odpověď
zzzzz

No já mám na tom kolečku, co se s ním nastavuje buď pečení horní/dolní, horkovzdušná atd., tak tam mám i gril. Já to mám označeno čtverečkem a ten je dole jako by zubatý

Další odpovědi
hanny 2

Já mám ty zoubky /nebo malé šipečky/ v obrysu čtverečku nahoře.

anonym

v manuálu, to co tu je popsáno,je hezké, ale mám uplné jiné piktogramy.