k.l.e.a.r.

Jak poznám rozdíl mezy oparem a normálním rozškrábaným koutkem?

Odpovědi
VelkejDíDí

Opar bolý jako sviňa.. 😁 Navíc, kdyby jsi měla opar, tak to vypadá úplně jinak než rozškrábané, opar je takový napuchlý pupínek.. A kdyby sis ten koutek rozškrábala, tak o tom snad budeš vědět, ne? Nebo ti ho snad škrábal někdo v noci, zatímco jsi spala? 😁
Doplňuji:
*bolí.. 🙂

anonym

taky se mi to stává, nejsi v tom sama 🙂, hlavně si nekydej na opar zubní pastu, je to nesmysl, opar nebolí tak moc, když jej namažeš, třeba jelení lůj, ten je ok, nebo se zeptej v lékárně, co ještě pomáhá, Framikoin, já nevím přesně…