Avatar uživatele
zjentek

Jak poznám, jestli se o sebe budu umět postarat, pokud se manželce „něco stane“?

A možná by mě ještě zajímala tatáž otázka, ale se psem ..s fenkou!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, gagaga, marci1 před 2810 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

No pejsek by šel do útulku, kdyby si ho nevzal třeba sosed/ka.

A neboj, muži to prej zabalej dřív než ženy 🙂

Nic ve zlém.

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Člověk, když musí, tak se dokáže vyrovnat se vším a dokáže se o sebe postarat. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Poznat, jestli se o sebe bude umět postarat, pokud se ‚něco stane‘ (s manželkou), by měl člověk dřív, než k takové situaci dojde.
Může to být ze dne na den, někdy stačí jediná vteřina a na poznávání je dost pozdě. Na druhou stranu je to krutá lekce života a jeden by nevěřil, co vše zvládne…


Když je fenka miláčkem dvou osob, vždy pro ni ten druhý udělá vše, na co je zvyklá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Musíš si to vyzkoušet, jinak to nepoznáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bez manželky se umí postarat o sebe každý, ale každý jinak. já se bez ní postarám o sebe lépe, jelikož ty bývalé vyvolené byly k ničemu, tak jsem se tomu přizpůsobil. nakonec uvařit jídlo je spíš můj obor, prádlo pere pračka, nádobí myčka, vysavač je pohoda. pak chlap přijde na to, že má manželku tak akorát na .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Záleží co všechno umíš a jak jsi pořádný.
Já vařit moc neumím, ale o děti jsem se jakž takž postaral.
Jídlo…brambory a volské oko, brambory a opečená uzenka, brambory a lanšmíd (za komunistů pochoutka, dneska blívajz, kteryý nedrží pohromadě), vajíčka na měko, vajíčka na tvrdo či usmažená vajíčka.A přežili jsme to. Úklid nic moc, ale nám to nevadilo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví