bauerlukin

Jak použít ochucené minerálky?

Dobrý den, pracuji v nemocnici a pacienti denně nechávají nějaké minerálky na svých tácech. Jsou to ochucené minerálky většinou. Jde mi o to co s takovými minerálkami udělat, protože byly u pacientů, a kdyby to pil někdo jiný, tak by se mohl nakazit nějakou nemocí. No a protože vím jak se šetří vodou, napadá mě co s nimi teď mohu dělat. Nezvadnou po těch ochucovadlech třeba kytky, když je tím budu zalévat?

Odpovědi
anonym

v tomto případě není problém plýtvání vodou, ale spíš generování dalšího a dalšího plastového odpadu, předpokládám že to jsou minerálky balené v PET.

Dochy

S tím nic nevymyslíš. Obávám se… Vylít. ☹

Reezo

Já osobně bych vůbec neřešil nějakou menší spotřebu vody. Voda se odpaří a vše co ve vodě bylo navíc zůstane na místě, kde se voda odpařila… Takže ve výsledku se ta voda vrátí zas do oběhu.

Když se nad tím zamyslíte, tak většina vody dostupné na naší planetě již prošla tělem nějakého tvora, kterou vyloučil a ta se poté odpařila a napršela zas čistá.