zjentek

Jak postupujete v případech, kdy vás na zaseknuté sedačkové lanovce v horách znenadání přepadne neudržitelné čůrání?

Odpovědi
Kepler

Prostě rozepnu, vypustím a snažím se trefit zjentka.

elkon

Rozepnout kalhoty snad umíš.

Rocker

Běžně zůstávám zaseknutý na sedačkové lanovce…

Viktorie II.

Kdybych měla jet lanovkou, a předvídala, vzala bych si na sebe inkontinenční kalhotky.

marci1

Ještě se mi to bohudík nestalo. 🙂
Dáma se asi na lanovce nevyčurá, pouze počurá. Pánové mají pro kejkle a přebory v čůrání (třeba i do výšky) zvláštní držátko, jímž mohou libovolně pohybovat a tudíž čůrat kam jim libo.
https://snow.cz/cla­nek/2577-skipsychoporadna-4-jak-se-vycurat-na-lanovce

led

„zjentku nečum a votoč se! Když musím, tak musím… Radši mě drž, ať nevypadnu.“
Zdraví je víc (pro mne), než chechtající se zjentek a jeho vykulené voči.

zjentek

Elkon já vím co udělám. Ale zajímá mě, jak jsou na tom ostatní. Víš? (;