Avatar uživatele
anonym

Jak popovytáhnout štěně

Zdravím mám 7 měsíční štěně Bernáka a chtěla bych,aby byla ještě trošičku vyšší,už mám psa a ten je dost vysoký,dávám vitamíny,je to vůbec možné,zatím je o dost nižší.Dík za odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5216 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

Rozhodne stene nejak neprevitaminuj­te.Jestlize mu davate normalni doporucenou davku stravy,vitaminu atd a neroste dle vasich predstav,tak to tak nechte,holt kazdy jedinec je original(i kdyz od jednoho plemene).Pes neni Pelargonie a prekrmovanim ho cimkoliv (notabene ml.vyrobky)docilite akorat toho,ze bude mit driv ci pozdeji problemy s klouby jine zdravotni problemy.Asi to neni to co jste chtela slyset,ale je to tak..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Možné to je. jelikož je to ještě štěně, povyroste.dávejte mu pestrou stravu, vitamínů, libového masa a určitě vám povyroste

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

ano možné to je postupem času vám vyroste do výšky do které vy chcete.dávejte mu vitamíny,pestrů stravu a uvidíte že časem se to spraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
julinka

Já mám dobrou zkušenost se smetánkem a tvarohovými výrobky.Bohužel mi po nich vyrostla i čivava do nevídaných rozměrů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brčko

Prosím vás snažně nic s ním nedělejte prostě jako člověk je velký i malý.Co když vám začne vadit že je velký toho vyperete na 90 C aby se zrazilo?Prostě berte to tak jak to je ,Už tu byly jedni co chtěli poručit větru dešti a dopadlo to blbě…Dobrý a rozumný den!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fialka26

ahoj tak mu dávej tvaroch a nebo mleko,mela jsem z latého retrívra dávali jsme mu od malička tvaroch a nebo zředené mléko a je o dve hlavy víší. co pak je to za rasu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek