Jak popovytáhnout štěně

Zdravím mám 7 měsíční štěně Bernáka a chtěla bych,aby byla ještě trošičku vyšší,už mám psa a ten je dost vysoký,dávám vitamíny,je to vůbec možné,zatím je o dost nižší.Dík za odpověd

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rozhodne stene nejak neprevitaminujte.Jestlize mu davate normalni doporucenou davku stravy,vitaminu atd a neroste dle vasich predstav,tak to tak nechte,holt kazdy jedinec je original(i kdyz od jednoho plemene).Pes neni Pelargonie a prekrmovanim ho cimkoliv (notabene ml.vyrobky)docilite akorat toho,ze bude mit driv ci pozdeji problemy s klouby jine zdravotni problemy.Asi to neni to co jste chtela slyset,ale je to tak..

Další odpovědi:

Zlatý

Možné to je. jelikož je to ještě štěně, povyroste.dávejte mu pestrou stravu, vitamínů, libového masa a určitě vám povyroste

Zlatý

ano možné to je postupem času vám vyroste do výšky do které vy chcete.dávejte mu vitamíny,pestrů stravu a uvidíte že časem se to spraví

Já mám dobrou zkušenost se smetánkem a tvarohovými výrobky.Bohužel mi po nich vyrostla i čivava do nevídaných rozměrů...

Prosím vás snažně nic s ním nedělejte prostě jako člověk je velký i malý.Co když vám začne vadit že je velký toho vyperete na 90 C aby se zrazilo?Prostě berte to tak jak to je ,Už tu byly jedni co chtěli poručit větru dešti a dopadlo to blbě...Dobrý a rozumný den!

ahoj tak mu dávej tvaroch a nebo mleko,mela jsem z latého retrívra dávali jsme mu od malička tvaroch a nebo zředené mléko a je o dve hlavy víší. co pak je to za rasu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.