Avatar uživatele
anonym

Jak pomoct rustu ?

Je mi 14let a měřím jen 162 :( Chtěl bych mít víc… Vím že je to dáno genetikou ae četl sem že se to dá i ta richlost růstu ovlivnit… Jake jídlo je dobré pro růst? Ovlivňuje i delka spánku rychlost růstu? Diky za věechny typi a rady…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5107 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

kamaráde,žádný strachy,jsou starší mají o pár centimetrů víc a to by jsi koukal,jací jsou to borci.Nemusíš ani chodit daleko.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Řekl bych,že to zásadně ovlivnit nelze. S tou genetikou to tak bude.Podívej se na své příbuzné..... Ale klídek.Měl jsem kamaráda,spolu­žáka,ten za rok vyrostl neuvěřitelně.Na­jednou. Zkusil bych se svěřit,zeptat se profíka.Tedy doktora.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
člověk

velcí lidé,nejen,že dříve umírají,alr také si více natlučou jak spadnou,JINAK VŠICHNI VELCÍ LIDÉ,BYLI MALÍ,Napoleon,Le­nin.Hus I Kristus....­.........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sisi0110

Máme známého, který byl nejmenší ve třídě, přes jedno léto (cca v 17 letech) tak rychle, že trpěl nesnesitelnými bolestmi. Nakonec hrál profesionálně basketball, ale pamatuji si, že měl krušné chvíle. Každý člověk má něco na čem najde chybu, ale třeba za pár let to uvidíš úplně jinak. Nespěchala bych :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Jako chlapec máš před sebou ještě cca 7 let, kdy pravděpodobně porosteš. Tvá výška je vzhledem ke Tvému věku normální a je velice časté, že kluci vyrostou nejvíce mezi 15. a 18. rokem. (Už jsem zde nejméně jednou udávala příklad svého spolužáka, který v 15 měřil možná i o 10 cm, než Ty a dnes má téměř dva metry).
Takže být Tebou, bych to moc neovlivňovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Neboj chlape, mě je 16 a mám 168 cm. Můžu o sobě říct, že nejsem ten typ lidí, kterým bych se kvůli vzrůstu smál. Hlavně se uč, genetiku nech na jiné roky. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví