Zlatý

Jak pomoci a poradit kamarádce?

dobrý večer chtěla bych pomoci kamarádce které nejde ted momentálně se dostat na odpovědi. má prohlížeč seznam doporučila jsem jí at si nainstaluje i mozillu firefox když jí to přes seznam nejde a zkusí to na strankách mozilly firefox zda jí to pude nebo ne.potřebovala bych prosím tady od někoho nějaký web kde si tu mozilu může stáhnout ještě mi prosím vysvětlite proč mě to jde se dostat se na stránky odpovědí a jí ne.prosím o stručný popis děkuji moc.
Doplňuji:
retko promin ale tentokrát jsem kamarádce jen poradila at si dá do vyhledávače www.mozila firefox.cz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak za prve seznam neni zadny prohlizec, ale jen startovni stranka. Rikala jsi prece, ze vis co je internet explorer.

Za druhe, si nemyslim, ze chyba bude tady, tedy ze ji firefox pomuze, stahnout ho vsak muze jednoduse, kdyz do vyhledavace napise firefox stahnout. A nebo dole je odkaz.

Ja osobne si myslim, ze to pise blbe. Asi jsi ji zase poslala ten z tvych spatne opsanych odkazu. Jsi na to docela expert :)

Rekni at do pole nahore napise jednoduse odpovedi.cz , bez diakritiky, bez dvojtecek, bez www, bez http.

Hmm, tak odkaz jsem zapomel vlozit. NAjdes ho vsak tady - stahuj.cz - do vyhledavani na te strance napis firefox.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.