Jak napsat výpověď o internetovém připojení

Nejlepší odpověď
fofbal

Jedna dobrá rada. Nejdříve zavoljte instituci u které jste připijen. Oznamte jim svůj zamýšlený datum ke skončení jejich služby na Vaše jméno, a požádejte o jejich radu k dalšímu postupu. Je to všude jiné.

Další odpovědi
standa

Napište firmě, která zajišťuje připojení, dopis zhruba tohoto znění:

S odvoláním na smlouvu o internetovém připojení ze dne AABBCC vypovídám tuto smlouvu s tím, že smluvní vztah bude ukončen uplynutím výpovědní doby, tedy dne DDEEFF.

Vaše iniciály a podpis.

Dopis pošlete doporučeně do sídla firmy k rukám statutárního zástupce této firmy (zpravidla je tato osoba uvedená na smlouvě).

Podání výpovědi má ve vašem příápadě dvě neznámé, a to:

  1. délku výpovědní doby (zpravdila 1–3 měsíce)
  2. dobu trvání smlouvy, která bývá zpravidla na dobu neurčitou, ale v některých případech může být i na dobu určitou…, v takovém případě byste smlouvu vypověď nemohl(a) a musel(a) byste čekat až na uplynutí této doby určité.