orex

jak podlepit uši německému ovčáku

Odpovědi
vecernice

Proč oblepit?Obávám se že to k tomu aby stály stejně nepomůže.

iceT

Muj táta,kdyz jeste mel NO a stenatum usi nechtely stat a plandaly,tak jim je stocil do rulicky a oblepil naplasti,a jeste slepil k sobe,vetsinou to pomohlo.Slo o to,ze az by dospeli psi meli vek jit na vystavu nebo na kynologicke zkousky,tak by s plandavyma usima jaksi neobstali.
A nebo se zkuste poradit s veterinarem.

Janichkah

Nahoře za špičky k sobě lepidlem na textilie bizon :D už jsem to dělala xkrát :D

mardub4

Štěňatům, kterým nestojí ouška se musí uši masírovat.

carol

u no se uši nepodlepují. Potvrdí každý veterinář.

orex

uši mu stojí jen jsou měkké chtěla jsem jen poradit jak je mám podlepit.