Krupice

Jak podle vás skončí volby francouzského prezidenta?

Tipnete si procentuální rozdíl mezi kandidáty (Macron a Le Pen)?
Pozn: Procenta jsou dána směrem vítěz – poražený (lze dosadit za to oba kandidáty), jsou brána jako odchylka (kolem jakých procent se to bude pohybovat – nabízím realistické rozpětí, ale v kolence jiné můžete zadat svůj tip jako 100 % ku 0 %.
Můj tip: Macron vyhraje 58 % ku 42 % Le Pen.

Nejlepší odpověď
Drap

jiné

Nemám křišťálovou kouli, tak si počkám na oficiální výsledky.

Další odpovědi
_Bůh_

zhruba 55 % - 45 %

Ve prospěch Makaróna

Rokio

jiné

Neodvažuji se tipovat. Počkám si na výsledek voleb.

paul1

zhruba 55 % - 45 %

_Bůh_

Lol jsi mel pravdu

Krupice

Drap: Já jsem nechtěl odborný výsledke, ale tip. Otázka je spíše pro uvolnění.