Marky Stark

Jak poděkovat učiteli jednou větou?

Dobrý den,
na konci 9. třídy tvoříme pro učitele něco jako certifikáty, kde bude jejich jméno, společná fotka a nějaké poděkování. To poděkování bychom chteli mít jednotné a pokud možno, aby se věslo do jedné, dvou vět. Něco jako: „Děkujeme, že jste nás připravil/a na život.“.
Máte nějaký nápad, co tam napsat? Třeba nějaké poděkování citátem nebo tak?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Méně je někdy více.
Děkujeme

Pouhé slovo „Děkuji“ není jen obyčejné slovo, je kouzelné. Upřímný dík netřeba balit do prázdných slov. Pokud ale chceme více, půjdeme dál.
Děkujeme za poznatek, že poloviny jsou vždy stejné. Ta větší polovina z nás, vašich žáků, na to nikdy nezapomene.
Každý z nás a spolu všichni
Děkujeme

Další odpovědi
Kepler

No, na život vás určitě nepřipravil, ostatně to není ani jeho práce. Takže bych to viděl asi takto: „Děkujeme pane učiteli za všechno, co jste nás naučil. Do smrti už budeme vědět k čemu je Ludolfovo číslo“. Možná to bude pro něj lepší, než mimořádná prémie od ředitele.

marci1

Panu učiteli s láskou … 🙂
Je to můj oblíbený film: https://www.csfd­.cz/film/20766-panu-uciteli-s-laskou/prehled/