Jak pečovat o gauč potažený koženkou, začíná nám praskat. Děkuji!

Nejlepší odpověď
Drap

Koženka, jako syntetický materiál bohužel už má takové vlastnosti a omezenou životnost. Pokud je popraskaná na více místech a nepřipadá v úvahu žádné lokální vyspravení, nezbývá než znovu očalounit, nejlépe něčím jiným než je koženka.

Další odpovědi
mosoj

To už je taková vlastnost koženky, že časem praská.

Michálek1245

Klasická vlastnost. My jsme teda vždycky rohové sedací soupravy koupené v Nábytek Praha https://lumax-nabytek.cz/showroom-praha pravidelně impregnovali, aby vydržely ty sedačky co nejdéle. Ale jako co si budeme povídat. Po čase se to prostě tak nějak ošoupá a začne to praskat. Ideální čas na to, dát na tu pohovku nebo sedací soupravu deku. :)