tiarko

Jak osvětlit malou garáž/dílnu, není-li v ní vyvedená zásuvka?

Potřeboval bych osvětlit vždy jen na pár vteřin max několik minut malou garáž/dílnu/sklad. Nejlépe co nejlevněji a tak abych něco viděl. Co doporucite? Může to bejt na baterky nebo na cokoliv ale hlavně svitit a za rozumnou cenu.

Jak osvětlit malou garáž/dílnu bez zásuvky?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Již jsem jednou podobně odpovídal. LED halogen napájený sluncem, prodávají v Lídlu za cca 300 Kč. Mám s tím osobní zkušenost a to kladnou. Má i snímač pohybu, takže se rozsvěcuje při poklesu intenzity světla sám.

Další odpovědi
klumprt

Co třeba tohle? Tyhle LEDky vydrží hodně dlouho a svítí líp než klasické žárovky.
https://www.ma­ll.cz/svitilny/ve­lamp-pracovni-svetlo-s-28-led-diodami-is465?v=693744

redy

Vem svíčku, milej Lojzo, vem svíčku. To je rozumná cena, ne? Ale raděj si ji hlídej – buď levné světlo, nebo velkej oheň.:-(

Emefej

Petrolejkou.

lexx

pokud tam máš auto tak krátkodobě můžeš čerpat z autobaterie 12V, žárovku 40 W utáhne snadno