dzzjjjmy

Jak oslovit spolužáka?

Ahoj, je to asi stupidní dotaz, ale já s tím mám opravdu problém(jsem introvertní typ), již delší dobu se mi líbí a já si lámu hlavu s tím jak ho oslovit. Na začátek by stačila jen nějaká jednoduchá otázka, které se oba zasmějeme a půjdeme dál…

Nějaký nápad?
Doplňuji:
nejde o to jak ho oslovit jako osobu, vím jak se jmenuje… jde o to, na co se ho zeptat?

Nejlepší odpověď
Agneta

Zeptej se: „já se ti líbím, a ty mně“?

Další odpovědi
Hlada

Zapni se.

talka

Pokud neznám jméno – snad kolego?! (Alespoň kdysi!)

uccello

Kup dva lísty na nějaký film do kina (doporučuji Fotografa) pak mu nabídni, jestli by nešel s tebou. Ničeho se neboj, bude překvapený, ale myslím, že na 90% s tebou vyrazí.

Drap

Nejlépe ho oslovit jménem. Na to jak pokračovat dál neni žádná universální odpověď. To už musí každý podle situace. . Třeba ho pozvi na procházku.