Kura

Jak opravit poškrábané skleněné umyvadlo ?

Je poškrábané od pilníku na nehty.
Jde to nějak vyleštit nebo něco ?

Nejlepší odpověď
honza19hk

v domácích podmínkách určitě ne. Jinak to lze vyleštit,ale měl by to dělat někdo kdo to umí,jinak to bude na vyhození.

Další odpovědi
gecco

Leštění skla není až takový problém, na druhou stranu je lépe to svěřit ´profíkovi´ (vybavení není úplně nejlevnější a pro jedno použití se nevyplatí kupovat)…
😉
Jde to umyvadlo demontovat (snadno) a nebo by bylo nutné leštit ´na místě´?
Pokud lze demontovat, svěř je slušnému sklenáři (který umí třeba leštit fazety) a nebo ´skloservisu´ pro autoskla.
Pokud na místě, zkus upřesnit, o jaké jde sklo.