Fiverka

Jak odstranit náplast?

Potřebuju radu jak odstranit fleky po náplasti. Slyšela jsem i zkoušela odstraňovat to lepidlo od náplasti odlakovačem na nehty. Ale musí se to hodně třít a náš synek to nevydrží. Nevíte nějakou radu na to jak by to lepidlo z náplati rychle pustilo?
Doplňuji:
Náplast strhnu, ale lepidlo po ní tam zůstane…a o to mi jde:)

Nejlepší odpověď
anonym

Já používám lékařský benzín, jde to výborně! V nouzi lze použít i benzínový čistič a následně ošetřit pokožku nějakým krémem, protože citlivější osoby mohou mít na kůži nějakou reakci.

Další odpovědi
briketka10

kupte si obyčejný slunečnicový olej,benzínový čistič myslím nepatří do rozedřené rány,může se zanítit..

našla jsem na diskuzi e-mimino

samicek333

Já bych doporučovala rpostě rychle strhnout – chvilku to bolí, ale to dvou minut je to dobrý. Pokud to tak ale nechcete, můžete mu to zkusit strhnout při horké koupeli – když se bude potápět, mohlo by to pustit…nebo takhle sundávám náplasti já. POkud to nepůjde, prostě jí nechte a ona sama odpadne…
Jinak i dětské doktorky náplasti strhávají

bubukaa

odmočit ona sama sleze