Jak odstranit aplikaci na facebooku?

Jak mam odsranit aplikaci na facebooku,jak jsem ji tam dala?Ani sama nevim,porad jsem na neco klikala a ejhle,ted se mi tam kazdy den vysype neco z vajicka.Bozinku to je tak blby,pryc stim,ale jak?Dekuji za radu!

Nejlepší odpověď
Bumbes

V nabídce Účet (vpravo nahoře) je možnost Nastavení aplikací.
Tam je možnost editace, přidání, či odebrání různých aplikací.