panenka

FACEBOOK – JAK ODSTRANIT VLOŽENÉ OBRÁZKY ,SMAJLÍKY??

dobrý den moje dcera si dala na svém facebooku dobrou náladu a ted by si jí chtěla odstranit.Můžete mi prosim poradit jak to má odstranit ?a jak se odstranují další vložené obrázky z hlavní nabídky děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Pokud si dcera dělala test např. „Jakou máš náladu? Dobrou nebo špatnou?“ a vyšlo jí, že má dobrou náladu a Vám se to nelíbí, můžete to odstranit. Položte kurzor na smajlíka dobré nálady a vedle vpravo nahoře je napsáno Odstranit. Tak klikněte a mělo by to zmizet. 🙂

Další odpovědi
SinceX

Toto znám. U každé aplikaci „Jakou máš náladu“ klikněte na to, a dejte settings, nebo nastavení – objeví se Vám „Nastavení výskytu“ a dejte „Never“ a už se vám to neobjeví :)

P3p!no

Pokud máte na mysli aplikaci „náladu“ která se vám zobrazuje po vámi daném intervalu na profilu tak u této aplikace stačí dát nastavení SETTINGS a nebo rovnou ve vašem účtu Nastavení aplikací.