jouza

Jak odhlučnit panelový byt od chodby?

Nejlepší odpověď
mosoj

V první řadě se věnuj dveřím. Podle výsledku a dispozice bytu potom stěnám.
Na příklad :
http://www.sa­pelidvere.cz/zvu­kove-izolacni-dvere

Další odpovědi
honza19hk

to jako zeď nebo dveře nebo co? Jaká je tam ze´d ? nosná nebo příčka?
Co třeba lepená zvuková izolace přímo na ze´d ,natáhnout lepidlem,perlinku a štuk. Stejný postup montáže jako u zateplovacího polystyrenu.Ovšem zmenšíš tím místnost o 5–7 cm dle touštky koupené izolace. Nebo existuje protihlukový sádrokarton… možností je hodně.

led

Čiastočne pomáha nábytková stena, gobelín, obrazy…
Na stenu si dajte panely polystyrénu (viď honza19hk) a zakryte nábytkom