AnnaTully

Jak odblokovat wifi na notebooku?

Můj notebook po mně chtěl pro připojení na wifi heslo, bohužel jsem ho neznala a nechytře jsem zadala několik špatných. Nemáte nějaké návrhy co s tím?
Doplňuji:
Díky za odpovědi a omlouvám se za nepřesnou terminologii. Zkusila jsem ve vlastnostech sítě nalézt klíč zabezpečení, ale je tam napsáno, že je možné se připojit bez ověřování.. když se však chci připojit, klíč přesto vyžaduje.. :/

Nejlepší odpověď
setapouch

Ve vlastnostech té sítě zadat heslo správné.
Doplňuji:
Jinak mi není jasné to zablokování – při zadání špatného hesla (přesněji klíče) se nic nestane.

Další odpovědi
anonym

Jdi na stahuj.cz a zadej heslo wifi, vyjede ti několik programů na odblokování hesel u wifi .