nimecacek

Hele nevíte jak dát na tablet internet zdarma ale bez úplného placení a neni tam žádná odemknutá wifi

Nejlepší odpověď
huxa

Prosím, napiš otázku ještě jednou a normálně a tak, aby to byla otázka. Teď tvůj výplod nejde pochopit.

Další odpovědi
dj.david1234

Odemknout si Wi-Fi 🙂
Jiná možnost není

beer

Najít otevřenou wifi síť, nebo požádat majitele o přístupové heslo.

Bedy

Můžete si koupit SIM Kartu od MobilCZ, vložit ji do tabletu, nabít tam 2 stovky a máte internet na měsíc zdarma s FUPem 200MB, jinak ten net by měl jít furt s rychlostí 16kB/s – není to závratné, ale jako nouzovka to bude stačit.

Pozn.: Tablet musí disponovat 2G nebo 3G modemem!

Pak je tu ještě jedna možnost – koupit si domů router – investice v řádu 4 stovek a udělat si domácí wifinu, tak jak to mají sousedé.

arygnoc

jo, to keby sme vedeli, tak by poskytovatelia wifi skrachovali.

pripojiť sa môžeš buď na vlastnú už existujúcu sieť (vytvor si ju napr. pomocou notebooku, pokiaľ ho máš a je pripojený na net, nezabudni si ju zaheslovať), alebo na inú sieť (verejnú, nedoporučujem, alebo tú, ku ktorej poznáš heslo).
v konečnom dôsledku každý poskytovateľ wifi (i odomknutej) za dáta/pripojenie platí, tak to už chodí.