zvonisek

Jak odblešit kočku bez koupání?

Jak ty potvory zahubit?

Nejlepší odpověď
nyjono

Odblešení se neřeší koupáním.
Na to jsou přípravky. Buď na veterině nebo v lékárně. Je dobré vědět, kolik kočka přibližně váží.

Další odpovědi
dubraro

Kočka se odblešuje přípravky, které učiní kočku pro blechy „jedovatou“. Ty mají formu buď tablet, nebo tekutiny, kterou je třeba nakapat kočce na kůži tam, kde si to nemůže olízat.
Nestačí ovšem zbavit se blech na kočce, ale také v prostředí. Místa, na kterých se zdržují zablešená zvířata jsou silně kontaminovaná blešími vajíčky.
Nejhůře na tom bývají pelechy a jiná zvířecí „odpočívadla“. Ideálním místem pro líhnutí vajíček jsou všechny textilie a zejména vysoké koberce. Očistu prostředí začneme důkladným úklidem. Staré a bezcenné pelechy je nejlepší spálit nebo vyhodit. Textilie, které lze prát na vysokou teplotu, vyperte. Věci, které se do pračky nevejdou (sedačka, matrace, koberce) je dobré ošetřit pomocí parního čističe. Citlivější materiály lze ošetřit pomocí postřiků.

Zdroj: https://www.me­tropolevet.cz/ser­vice/kocici-blechy/

mosoj

Pipetou nadávkovat přípravek za krk mezi lopatky. Tam se kočka nelíže.
https://www.go­ogle.cz/search?sxsrf=A­CYBGNTz5Iijmy­I4ViKZiLHv5-eCXg9wrA%3A157­1732253479&sou­rce=hp&ei=Hbu­uXev9Gse36ATnwI­uQCg&q=pipeta+na+blechy­&oq=pip%C3%BA­eta&gs_l=psy-ab.1.8.0i13l10­.1704.2904..7906­...0.0..0.124­.689.4j3.....­.0....1..gws-wiz.......0i131j0j35i­39.LwROeA1OAXE

karatepepa

zvonísku odpověd je jednoduchá dej ji tablety od veterináře