JaserUpir

Jak nejlepe simulovat zitra musim zustat doma

zitra musim zustat doma piseme 3 pisemky nic
neumim

Nejlepší odpověď
IQ tykve

Dnes neumíš nic, ale za pár let budeš umět pracovat u linky, pokladny, jako uklízečka. Místo vysedávání u PC mazej se učit!
Doplňuji:
Buďte zodpovědní a nepokoušejte se vystupovat klamavě, připisovat si neoprávněné znalosti. Neposkytujte rady a odpovědi, které by mohly někoho poškodit. Nenavádějte k násilí nebo škodlivé činnosti.

Kodex

Další odpovědi
eLMo

tak neseď u PC nebo co děláš a aspoň si to jednou přečti, udělej si tahák, opiš od souseda… na 4 se to dá napsat/opsat vždycky ne? Stejně se tomu nevyhneš, tak nebuď srab. :) Kdyžtak se můžeš nechat potom přezkoušet ne?

jpau

Kristapána, stejně tomu neutečeš, tak si buď udělej tahák, nebo si třeba nafoť něco do telefonu.

Jsemtady

Pokud existuje realna sance se to doucit ok, zeptej se rodicu s tim ze se doucis.
Pokud se to nedoucis tak tomu neuteces bud budes psat jindy a bez opisovani nebo te vyzkousi a to muzes jit.
Jinak se asi nejlip simuluje horecka. Nevolnost ..

marci1

A Ty nevíš, že podvádět se nemá ? ☹

Tygr99

dělej jako že kašleš a mámě řekni že jdeš k lékaři – samozřejmě k němu nechoď, jen dělej jako že k němu jdeš. Až přijdeš řekni doma že to naštěstí nemáš na průduškách a že ti doktor doporučil Mucosolvan. Kdyby po tobě chtěla ukázat předpis tak řekni že doktor předepisuje jen antibiotika. Alespoň moje máma na to naletěla :D Hodně štěstí!

kamila44444

Pokud jezdíš busem nebo vlakem do školy, tak zaspi a ujede ti to ;) Nebo dělej že je ti moc blbě..

nonnel

Když už jsi u toho lhaní, tak řekni, že vám doma spadly schody. To jsem viděl v nějakém filmu.