Avatar uživatele
broula

Jak nejlépe seřadit programy z kabelové TV?

Mám televizor TV Thomson 32HU3263 a signál přijímám z kabelu UPC. Při ladění programů mi televizor řadí programy podle a b e c e d y a nikoliv podle toho, jaké je jejich pořadí v kabelovém signálu. Velmi pracně a časově náročně pak musím řadit kanály podle s v é potřeby. Byl bych vděčen za každý „zlepšovák“ nebo radu, která by mi tuto práci usnadnila. Stává se totiž, že UPC někdy svou nabídku rozšiřuje přidáním několika kanálů, a to je pak třeba při používání CA-modulu znovu celou nabídku ladit a znovu podle svých potřeb jednotlivé kanály řadit.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2757 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jinak než podle své potřeby to zřejmě nepůjde. Nebo to budeš muset nechat tak jak se to nahraje

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Když si otevřeš v menu seznam kanálů, můžeš jejich pořadí upravit podle vlastních potřeb pomocí šipek na ovladači. Každá značka to má jinak, ale jde to a je to celkem jednoduché. Prostuduj manuál.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Doporučujem použiť funkciu „Favorit Oblíbené,…“ a tieto si zoraďte

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

Myslím, že každý typ TV to má jinak, mám Samsung smart a je to pracné jak prase,
v manuálu ani ň pořád se stím potýkám, stačí však seřadit 5–6 důležitých stanic a pak si udělat seznam dalších méně užívaných s čísly podle UPC a časem si je zapamatovat…

před 2755 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika