broula

Jak nejlépe seřadit programy z kabelové TV?

Mám televizor TV Thomson 32HU3263 a signál přijímám z kabelu UPC. Při ladění programů mi televizor řadí programy podle a b e c e d y a nikoliv podle toho, jaké je jejich pořadí v kabelovém signálu. Velmi pracně a časově náročně pak musím řadit kanály podle s v é potřeby. Byl bych vděčen za každý „zlepšovák“ nebo radu, která by mi tuto práci usnadnila. Stává se totiž, že UPC někdy svou nabídku rozšiřuje přidáním několika kanálů, a to je pak třeba při používání CA-modulu znovu celou nabídku ladit a znovu podle svých potřeb jednotlivé kanály řadit.

Odpovědi
Drap

Jinak než podle své potřeby to zřejmě nepůjde. Nebo to budeš muset nechat tak jak se to nahraje

Kepler

Když si otevřeš v menu seznam kanálů, můžeš jejich pořadí upravit podle vlastních potřeb pomocí šipek na ovladači. Každá značka to má jinak, ale jde to a je to celkem jednoduché. Prostuduj manuál.

led

Doporučujem použiť funkciu „Favorit Oblíbené,…“ a tieto si zoraďte

kablik

Myslím, že každý typ TV to má jinak, mám Samsung smart a je to pracné jak prase,
v manuálu ani ň pořád se stím potýkám, stačí však seřadit 5–6 důležitých stanic a pak si udělat seznam dalších méně užívaných s čísly podle UPC a časem si je zapamatovat…