Craftos

Jak navýšit ratio na cztorrentu ?

Vše co stáhnu tak také seeduji , ale ratio mám menší a menší
má s tím někdo zkušenost ?

Odpovědi
bolak

Tak třeba stahuješ zaprášený zboží, který už nikdo nechce. Navíc je taky download obyčejně vyšší než upload, někdy i 10×, takže se nemůžeš divit. Já teď z torrentů stahuju minimálně, pro upload to mám puštěný i přes noc a taky ám ratio jen 1,2.

Doplňuji:
Nebo možná stahuješ porno, nejsem si jistej jestli to byl zrovna CZT, ale myslím že je tam pravidlo, že seedování v kategorii xxx se ti nezapočítáva do ratia.

Thorax

Ratio zvedneš tím, že ty sám něco tkz. „nahodíš“ a ostatní stahují. Tím, že pouze stahuješ, by si musel ten samotný soubor odeslat (naseedovat) min. v jeho plné velikosti.