leporela22

Torrent rátio jak?

jak zvýšit v torrentu ratio?
Doplňuji:
a kde si je koupim?

Nejlepší odpověď
Hlada

Musíš víc seedovat a míň stahovat. Jak jsem se díval, tvá rychlost uploadu je nízká, takže to bude trvat déle. Když utrousíš pár korun na podporu trackeru a koupíš si Membera, bude ti tvé dosavadní ratio stačit i k stažení nejnovějších torrentů. Jako Validating nemůžeš ani obchodovat se seedbody.
Na CzT si nemůžeš seedbody koupit za peníze. Dostáváš je za seed nebo jako poděkování za nahozené torrenty.

Další odpovědi
kenyrts

Máte li nízké ratio,mužete si ho zvyšit pomoci seed bodu,které ziskáváte za seedovani(sdílení) torrentu. Mužete si take seed body koupit a nečekat až si seed body vyseedujete.