LucinkaLLL

Jak naučitit dítě Ž?

Byla jsem se synem u logopedky, aby nás naučila K, to už umí, a teď nám dala písmenka Ž, Š a Č.. Š a Č mu jakžtakž jde, ale Ž mu nejde a já nevím jak ho to pořádně nauřit.. Nemáte nějaké rady?
Doplňuji:
Nehledám babské rady, jen jak dát třeba pusu, nebo tak něco :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nehledej babské rady. V tomto případfě je nejlepší řídit se radou logopeda

Další odpovědi
briketka10

Ž
Stisknout zoubky,mírně našpulit rty,sáhnout
si na krk a začít bzučet, jako čmelák bžžžž.
http://www.mi­mibazar.cz/na­vod.php?id=7467

pokazdejinak

a umí Z? protože tím byste měli začít… pokud ho umí, tak potom důsledně špulit pusu, třeba tam skočí :)

ale ta logopedka vám nejen měla dát cvičení na Ž – měla ho s vámi hlavně začít sama nacvičovat – naučit to vás, abyste to mohla procvičovat se synem… nevzdávejte to, nikdo vám hlavu neutrhne, když se nezadaří hned – prostě to s ním a vámi projde podrobněji při další návštěvě :)