martin14

Jak naučit psa filmovým kouskům?

Líbí se mi ve filmech jako je třeba AirBud musí na to být profesionálové nebo bych to s hodně velkou trpělivostí dokazál také?

Nejlepší odpověď
anonym

Každou roli většinou hraje víc jedinců,každý má talent k něčemu jinému.Výchovou a výcvikem zvířat pro film a TV se zabývají profesionálové­.Pokud sám chcete nějaký trik naučit svého psa,samozřejmě záleží na plemeni,věku a fyzických dispozicích pejska.Samozřejmě také na vašich zkušenostech ale trpělivost budete potřebovat zcela určitě.Postupujte po jednotlivých krocích,psa musí učení bavit.Pokud ztratí zájem,přerušte výcvik.Odměna a pochvala udělá hodně.Mužete také naučit psa reagovat na klikr.

Další odpovědi
Amie

Velká trpělivost a ochota majitele. Ale hlavně si myslím, že záleží na samotném psu, rase, pohlaví či věku. Ne každý projevuje ochutu se učit takové „kousky“. Pokud jde o přímo filmové psy, mám dojem, že jsou jistě naučeni přímo od profesionálních cvičitelů a podle mě, to bude stát značnou sumu peněz.

Hykam

Hlavně tu roli hraje několik psů, pravděpodobně kvůli délce výcviku.
Např. komisaře Rexe jsem někde četl, že hrají asi 3 psi.

samicek333

S mým psem chodím na psí školu, kde občas zkouší takové kousky, tak sem se rozhodla, že to našeho psa naučim také a povedlo se. Jen stačí najít si na internetu nebo v nějaké knize návod a postup při učení. je to jednoduché, teda pokud máte mladšího psa.