Pokročilý

Jak naučit psa filmovým kouskům?

Líbí se mi ve filmech jako je třeba AirBud musí na to být profesionálové nebo bych to s hodně velkou trpělivostí dokazál také?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Každou roli většinou hraje víc jedinců,každý má talent k něčemu jinému.Výchovou a výcvikem zvířat pro film a TV se zabývají profesionálové.Pokud sám chcete nějaký trik naučit svého psa,samozřejmě záleží na plemeni,věku a fyzických dispozicích pejska.Samozřejmě také na vašich zkušenostech ale trpělivost budete potřebovat zcela určitě.Postupujte po jednotlivých krocích,psa musí učení bavit.Pokud ztratí zájem,přerušte výcvik.Odměna a pochvala udělá hodně.Mužete také naučit psa reagovat na klikr.

Další odpovědi:

Pokročilý

Velká trpělivost a ochota majitele. Ale hlavně si myslím, že záleží na samotném psu, rase, pohlaví či věku. Ne každý projevuje ochutu se učit takové "kousky". Pokud jde o přímo filmové psy, mám dojem, že jsou jistě naučeni přímo od profesionálních cvičitelů a podle mě, to bude stát značnou sumu peněz.

Stříbrný

Hlavně tu roli hraje několik psů, pravděpodobně kvůli délce výcviku.
Např. komisaře Rexe jsem někde četl, že hrají asi 3 psi.

Bronzový

S mým psem chodím na psí školu, kde občas zkouší takové kousky, tak sem se rozhodla, že to našeho psa naučim také a povedlo se. Jen stačí najít si na internetu nebo v nějaké knize návod a postup při učení. je to jednoduché, teda pokud máte mladšího psa.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.