Jak nastavit fotku (portrét)u e-mailu?

Když v nastavení vložím fotku, kterou chci mít u hlavičky e-mailu, je po uložení rozmazaná. Přitom je fotka normálně při zobrazení v prohlížeči fotek kvalitní.
Co s tím?
Doplňuji:
Ano, na seznamu. Nejdříve jsem ji vkládala velkou a pak i zmenšenou, ale nepomohlo to.. je to pořád rozmazané.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na jakým mailu? na Seznamu? A ty ji vkládáš jako normálně velkou, s tím, že ji server sám zmenší? Pokud ano, zkus si ji nejdřív sama v nějakém grafickém programu zmenšit na serverem požadované parametry, mohlo by to pomoct.

Další odpovědi:

Zlatý

Běž na Seznamu do mailů, vlevo dole klik na Nastavení. Tam v části portrét klik na Upravit portrét a před vložením fotky z PC se dočteš toto:
"Vyberte, prosím, ze svého disku obrázek, který chcete použít jako portrét. Portrét má maximální rozměry 50x60 bodů. Můžete poslat obrázek ve formátech PNG, JPEG, BMP nebo GIF. Pokud pošlete obrázek ve formátu GIF (např. animovaný), musí mít stanovené rozměry. Pokud pošlete obrázek v jiném formátu, na následující stránce po odeslání můžete z obrázku určit část (výseč), kterou si přejete jako portrét použít."
Důležité jsou ty maximální rozměry 50x60, jakmile děláš tu výseč, nemusí být kvalita výsledného obrázku uspokující.

Až budeš na Emailu, klikni na "můj účet", změnit fotku, vybrat a je to, vybereš si ji ve svých složkách, nemusí to být tvoje fotka, téé jedno, co tam dáš, ale uvidí to i další, tak radši něco normálního
Doplňuji:
asi je pořád moc velká

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

pro beer : postupovala jsem přesně podle návodu ( cvičně ) a zaujal mne ten GIF. To se pak skutečně chová jako GIF? Ještě jsem to u nikoho neviděla, ale zajímá mne to a nejspíš to i vyzkouším.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.