Nastavení emailu

Jako poštovního klienta používm email od Seznamu.Dá se nastavit tak že když odešlu email,aby se příjemci nezobrazovala má email adresa ale jméno nebo přezdívka?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslím že v kartě uživatele by to mělo jít napsat přezdívku, ale stejně se zobrazí i mejlová adresa.
Příklad přezdívka bude pepánek a tak se příjemci zobrazí
od: pepánek (josef.někdo(@)­.seznam.cz

Další odpovědi
anonym

vy máte možnost pouze do pole odesilatele vyplnit svou emailovou adresu doplněnou o jméno, (to za vás obvykle dělá emailový klient tuto hodnotu ručně nevyplňujete) … jak se tato informace zobrazí u příjemce už není závislé na vás, ale na nastavení, které preferuje sám příjemce.