Jak nasadit družstva do Bergerovy tabulky

Zajímalo by mě, jak správně nasadit družstva v dlouhodobých soutěží do Bergerových tabulek.
Mám dvě soutěže. Jednu po 16. týmech a druhou po 14.týmech. Mám dva týmy které hrají na stejném hřišti a mají stejný hrací den. Jeden tým je v 16-cti členné skupině a druhý v 14-členné.
Jaké mám dát těmto týmům losovací číslo, aby se mi nepotkali v jednom termínu na domácím hřišti? Je na to nějaký systém?
Doplňuji:
Bergerovy tabulky je vlastně systém pro zápasy každý s každým. Odkaz například zde www.vkas.cz/…

Odpovědi:

Zlatý

Jak funguje bergerova tabulka?

To je normální turnaj každej s každým nebo to je nějaká liga? A to těm týmům nemůžeš dát jinej čas, že jeden bude hrát od 10:00 a druhej třeba od 12:00? Nebo pokud musej hrát všechny týmy ve stanovenou dobu, udělat takovej rozpis, aby vždy hrál jeden tým doma a druhý venku?

Jestli plácám nesmysly, tak mi dej znamení :) protože pojem "bergerova tabulka" slyším prvně a tudíž nevím, jak probíhá losování a jak je to s těmi losovacími čísly, nicméně když mi to všechno řekneš, tak ti to klidně spočítám jak to bude, a možná ti z toho někdo ze zdejších programmaistrů udyndá i aplikaci.

Pokročilý

Jaký máte časový rozpis na hřišti,na kterém oba týmy hrají? Pokud je možnost úpravy času začátku utkání v případě,že budou oba zmíněné týmy hrát doma ve stejný den,tak je po problému.
Při systému doma-venku každý s každým k dvojutkání doma nedojde,začne-li jeden z tvých týmů doma a druhý venku,tým v 16-tičlenné skupině jen bude hrát déle.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

charliesheep: proč si napsal úplně to samý co jsem napsal já? :)) né že by mi to nějak vadilo, ale vzhledem k tomu že naše odpovědi dělily 3 hodiny, a moje odpověď tam byla jediná (navazovala na otázku) tak je mi záhadou, jak se ti to mohlo přihodit :)

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.