Jak napsat ohlášku?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak napsat ohlášku, že začínám s chovem urč.druhu zvířat, např.koní. Děkuji Jarka V.

Nejlepší odpověď
anonym

Moc nerozumím.Ohláš­ka,to je úřední,povinný „akt“,nebo to prostě chcete oznámit těm,které by to mohlo zajímat?
P.S. Už asi chápu. Jedná se o živnost? Tak na Ž. úřad.

kropitko

Z vašeho dotazu nejsem příliš chytrá. Nerozumím tomu,co máte na mysli slovem „ohláška“? Pokud jste měla na mysli živnostenský list na ohlášku,tak si zajděte na příslušný živnostenský úřad a tam Vám poradí jak o zmíněnou živnost zažádat.

kropitko

bubco..koukejte na ty diskuze,vždyť už nám je zviditelnili

anonym

Pardon,nevšiml jsem si.

kropitko

to nic,já se jen snažím aby se používaly…:-)…Vidíte,všimnul jste si?! Taky mi není jasné na co se přesně tazatelka ptá? Ale myslím,že jsme na to kápli.