jak napsat dovolani k soudu

Nejlepší odpověď
kropitko

pokud potřebujete zastoupení advokátem, tak se vůbec nemusíte obracet na Judr. Lucii Štursovou. Je spousta dalších advokátů,,,,

Doplňuji:
Vaše odpovědi jsou v pořádku, jen nerozumím tomu, proč k odpovědi dodáváte odkaz na vaši advokátní kancelář. Jsem ráda, když je tu někdo z oboru a dokáže odpovědět, ale nevidím důvod k dodání odkazu na svoji firmu. Porušujete tím pravidla tohoto serveru, ale je pravda, že je tu porušuje kde kdo, tak proč nezneužít tyto stránky pro svůj prospěch. Držím vám palce a přeji hodně úspěchů a hodně vyhraných sporů. Já osobně bych ani advokáta, který není ani schopen si přečíst pravidla a dodržovat je nechtěla,,ale to je jistě každého věc. Zdravím,,,

P.S. Je tu jistě spousta dalších živnostníků, podnikatelů, kteří by díky těmto stránkám mohli získat své dobře platící zákazníky,,proč myslíte, že tu svoje firmy neprezentují,,,že by byli tak hloupí?? Nebo jsou tak slušní a řídí se pravidly tohoto serveru??

kropitko

A neměla jste odkaz jen na u této odpovědi, ale i u jiných, tak ze mě nedělejte kravku. Tak já příště, až bude někdo přemýšlet o koupi auta, mu rovnou nabídnu odkaz na stránky, kde inzeruji vozy na prodej,,,:-)

annas

Kropítko, také jsem si všimla vložené adresy advokátky, tedy vlastně její reklamy. Domnívám se, že může odpovídat, ale samozřejmě bez odkazu na svou adresu.

standa

Já osobně jsem rád, že se na těchto stránkách objevil profesionální právník.

Je fakt, že je v rozporu se zdejším kodexem uveřejňovat reklamu na své firmy (což si ostatně všimnul i administrator, který už kontroverzní odkazy smazal), ale mnohem důležitější je, že takovýto ´profík´ má chuť na tyto stránky přispívat svými odbornými názory.

kropitko

Tomu Stando rozumím a jsem ráda, že se někdo takový najde,,ale dát téměř za každou svoji odpověď kontakt na svoji kancelář mi přijde dost hustý.

Jinak proti odpovědím pani advokátky nic nemám,,,,

standa

Všimnul jsem si, že v tomto případě už admin zasáhnul a u všech ´advokátčiných´ odpovědí už ty odkazy na její právnickou kancelář smazal. Tak bych to považoval za vyřízený…, teda když to pani JUDr. bude akceptovat 🙂