KN

Jak naladit multiplex 4 (Hradec Králové) z bytovek se společnou anténou naladěnou na přijímač Krásné?

Zkoušel jsem naladit ručně na televizi, ale nešlo to. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
mosoj

Vysílač Krásné vysílá pouze multiplexy 1–2–3. Nikoliv multiplex 4.
Multiplex 4 vysílá vysílač Hradec Králové CHlum, vysílací výkon je ale malý !

Od 1. 10. 2012 má začít vysílat na multiplexu 3 nový program. Předpokládám že by to mohl být ten slavný Fanda, ale jistý si nejsem. Může to být úplně něco nového.